Promocja

PROMASEAL-A Spray - masa ogniochronna - pojemnik 12kg

  • Cena netto: 1370,68 zł 1096,54 zł
  • Cena brutto: 1685,94 zł 1348,75 zł
  • Dostępność: Dostępny
  • Sztuk:
  •  

PROMASEAL-A Spray jest substancją wykonaną na bazie akryli, która zamyka szczeliny uniemożliwiając rozprzestrzenianie się ognia i dymu do innych pomieszczeń. Masa jest elastyczna i odporna na wilgoć.

PROMASEAL-A Spray służy do zabezpieczenia szczelin dylatacyjnych. Umożliwia pracę złączy liniowych nawet do 30%. Masą można też zabezpieczyć rury żeliwne oraz stalowe.
Badania ogniowe wykonane na tym produkcie potwierdziły, że masa pozwala zabezpieczyć szczeliny dylatacyjne nawet w klasie odporności ogniowej EI-240.

Masa ogniochronna Promaseal-A Spray posiada Europejską Aprobatę Techniczną : ETA-16/0310 i Deklarację Właściwości Użytkowych.

Zastosowanie:
Zamierzone zastosowania jak podano w ETA-16/0310:
3.1 – PROMASEAL-A spray Jest ogniochronną masą akrylową, jednoskładnikową z możliwością aplikacji natryskowej do uszczelniania szczelin liniowych i przerw z rożnymi materiałami wypełniającymi w ścianach i stropach.

Obróbka:
Nakładanie powinno odbywać się w temperaturze od +5°C do +40°C. Przed pokryciem podłoże należy oczyścić z oleju, wosku, zanieczyszczeń, luźnych odłamków, smarów oraz kurzu.
Do uzyskania warstwy suchej o grubości 1 mm trzeba nałożyć 1,9-2,1 kg/m2. Warstwa grubości 1mm jest sucha po ok.12 godz., a po 24 godz. osiąga pełną twardość.

Wybrane parametry techniczne:
Kolor: szary
Zawartość części stałych: około 70%
Gęstość: 1,3 g/cm3
Klasa reakcji na ogień: E

Do jednego wiaderka masy PROMASEAL®-A Spray dołączane jest 30 sztuk naklejek służących do oznakowania przepustów instalacyjnych.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie