Opcje filtrowania

Bramy przeciwpożarowe

Zabezpiecz budynki za pomocą innowacyjnych bram przeciwpożarowych

Firestop specjalizuje się w dostarczaniu systemów ochrony, które skutecznie rozwiązują problemy związane z zagrożeniem pożarowym i mogą być zintegrowane z systemem inteligentnego domu, zapewniając kontrolę i bezpieczeństwo. Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu komfort, bezpieczeństwo i spokój.

Niezależnie od branży, w której działa Twój obiekt, od handlu i przemysłu, po budownictwo i usługi, szeroka gama bram przeciwpożarowych, jaką mamy w ofercie, jest kluczowa dla zapewnienia kompleksowego systemu bezpieczeństwa klientów i użytkowników.

Bramy przeciwpożarowe, które oferujemy, są wykonane z odpornych materiałów takich jak, panele warstwowe o grubości w zależności od odporności ogniowej, wełny mineralnej, wełny kamiennej o wysokiej gęstości i trwałej blachy stalowej, gwarantując skuteczność ochrony.

W budynkach użyteczności publicznej oraz w obiektach handlowych sprawdzi się brama opuszczana typu „gilotyna”. Konstrukcja bramy umożliwia szybkie i bezpieczne zamykanie wejść w obiektach, zapobiegając rozprzestrzenianiu się ognia, dymu i ciepła np. w garażach podziemnych.

Przeciwpożarowe bramy przesuwne, są optymalne dla obiektów, gdzie bramy opuszczanej nie można zamontować. Bramy przesuwne są łatwe w obsłudze i zapewniają wysoką ochronę przed rozprzestrzenianiem się ognia, dzięki konstrukcji złożonej paneli warstwowych z wypełnieniem z wełny kamiennej o wysokiej gęstości i poszyciu z blachy stalowej.

Bramy rolowane są zaprojektowane dla obiektów, które wymagają elastycznego systemu ochrony, w obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, zakładach produkcyjnych, czy garażach podziemnych. Bramy elastyczne są łatwe w instalacji i zapewniają skuteczną izolację termiczną oraz ochronę przeciwpożarową.

Rozwiązaniem przeciwpożarowym dla obiektów handlowych i przemysłowych są kurtyny dymowe. Oferujemy zarówno kurtyny dymowe stałe, jak i rolowane. Kurtyny dymowe są niezwykle skutecznym środkiem ochrony, umożliwiającym skuteczne oddzielenia stref pożarowych.

Jakie problemy rozwiązują bramy przeciwpożarowe przesuwne, rolowane, opuszczane?

  1. Zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia.

  2. Izolują dym i ciepło.

  3. Ograniczają rozprzestrzenianie się toksycznych substancji.

  4. Utrzymują integralność konstrukcyjną.

W przypadku pożaru mogą uwolnić się toksyczne substancje, takie jak dym, spaliny czy lotne chemikalia. Bramy pomagają ograniczyć rozprzestrzenianie się tych substancji, chroniąc ludzi i mienie przed ich szkodliwym działaniem. Bramy opuszczane tworzą barierę, która chroni inne obszary. Ogień jest zamykany w jednej strefie, a ryzyko zniszczeń zminimalizowane.

Skuteczne oddzielenie stref pożarowych

Wszystkie elementy zabezpieczeń przeciwpożarowych są projektowane i wykonane, aby spełniały wszystkie standardy bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Działamy w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne materiały.

Jeśli szukasz mocnych bram przeciwpożarowych, to jesteś we właściwym miejscu! Skontaktuj się z nami, a doświadczeni specjaliści pomogą dobrać rozwiązanie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy Ci profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jakie przeciwpożarowe bramy, mamy w ofercie! Rozpocznij współpracę z Firestop już dziś!


Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie