PROMASTOP-UniCollar kołnierz ogniochronny

  • Cena netto: 650,00 zł
  • Cena brutto: 799,50 zł
  • Dostępność: wycofany z produkcji
  • Sztuk:
  •  

Uniwersalny kołnierz ogniochronny PROMASTOP®-UniCollar jest kołnierzem z materiałem, który w trakcie pożaru pęcznieje. Kołnierz ma formę taśmy grubości 13mm i szerokości 50mm z materiału pęczniejącego obudowanej nierdzewną blachą stalową.
W jednym opakowaniu znajduję się taśma o długości 2250mm (150 segmentów) oraz 16 szt. krótkich klamer łączących wraz z dyblami stalowymi. W zależności od średnicy rury przycinane są kołnierze o odpowiedniej długości.

Zastosowanie
Uniwersalny kołnierz ogniochronny PROMASTOP®-UniCollar zabezpiecza otwory w ścianach i stropach, przez które przeprowadzane są rury z tworzywa sztucznego (np. PVC, PVCC, PVC-U, PVC-HI, PP, PB, PE-HC). Uniemożliwia to w przypadku pożaru rozprzestrzenianie się ognia i dymu na sąsiednie pomieszczenia, piętra, klatki schodowe, korytarze itd. Maksymalna średnica zabezpieczanych rur to 200 mm.

Istnieje możliwość zakupu dodatkowych klamer mocujących: – klamry krótkie 5cm – 24 szt. w kartonie – 120,00zł netto – klamry długie 10cm – 16 szt. w kartonie – 120,00zł netto

Załączniki:

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie